Aynalı Cam Filmi       İletişim : 0212 589 53 95    –   0542 679 23 81

Aynalı Cam Filmi

Dışarıdan bakıldığından aynalı olarak görülen Aynalı Cam Filmi pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Sıcaklığı % 80 UV ışınlarının % 99  absore eder azaltır. Aynalı Cam Filmi  güvenlik amacı ile ideal dir. Uygulanan alanlarda gizlilik amaçıylada kullanılmakta olup içeriden bakıldığından dışarısının görülmesine imkan verdiği gibi dışarıdan içerisinin görülmesini engellemektedir.

Aynalı Cam Filmi Nedir?

Güneş Kontrol Cam Filmi ve Bina Cam Filmi alanın da ışık ısı ve parlamayı azaltır.Konforlu bir yaşam alanı sunar serin ve rahat yerleşim yerleri işin ideal bir malzemedir.

Aynalı Cam Filmi Kullanım Alanları Nelerdir?

Geniş kullanım alanına sahip olan cam filmi seçenekleri arasında aynalı cam filmi seçeneği de yer almaktadır. Yoğun güneşe maruz kalan alanlarda kullanımı yaygın olmaktadır. Dışarıdan içerinin görülmesini istemeyenlerinde kullanabileceği cam filmi seçeneğidir. plaza,otel,okul,residance,cephe camları,iş yeri, depo,  gibi kullanım alanlarında özellikler yaz aylarında güneşin etkisinden korunmak için kullanılırken aynı zamanda dışarıdan görülmemek içinde kullanılmaktadır.

Aynalı Cam Filminin Avantajları Nelerdir?

Binaların dış camlarında kullanılan Aynalı Cam Filmi  estetik görünüme ve gizlilik alanında da etkilidir .

 

  • Dışarıdan gelen güneş ışığına karşı % 80 oranında geri yansıtma sağlar.
  • UV ışınlarına karşı % 99 koruma sağlar.
  • Isıtma ve soğutma sistemine olan %50’lik etkisi ile de enerjiden tasarruf edilmesini sağlamaktadır.
  • Dışarıdan bakıldığından içerisinin görülmesini engellediği gibi içeriden dışarının rahatlıkla görülmesini sağlamaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları için iletişim : 0212 589 53 95 – 0542 679 23 81 

 

BU SİTE AVRASYA MEDYA TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.